Bronkhorst

Ons team in Veenendaal

Bronkhorst Nederland B.V., een dochtervestiging van Bronkhorst High-Tech B.V., is verantwoordelijk voor de verkoop, service en ondersteuning van Bronkhorst producten binnen Nederland. Het dochterbedrijf is opgericht in 1990 en is centraal gevestigd in Veenendaal. Met onze goed opgeleide en geschoolde medewerkers informeren wij u graag over alle verschillende soorten low flow fluidic handling oplossingen. Of het nu gaat om een gas, vloeistof of damp, een enkel instrument of een compleet systeem, Bronkhorst Nederland werkt nauw met u samen om u voor iedere toepassing de beste oplossing te bieden.

Neem contact met ons op

 

Ger Jan Dorland

Sales Manager
E: g.dorland@bronkhorst.nl
T: +31 (0)6 4163 5605

Johan van 't Leven

Area Sales Manager
E: j.vantleven@bronkhorst.nl
T: +31 (0)6 42704955
Verantwoordelijk voor postcodes:
1000 t/m 1299, 1400 t/m 2199, 3500 t/m 3839,
3900 t/m 4099, 6500 t/m 6799

Jethro Molenaar

Area Sales Manager
E: j.molenaar@bronkhorst.nl
T: +31 (0)6 3455 4263
Verantwoordelijk voor postcodes:
2200 t/m 3499, 4100 t/m 4999


Erwin Broekman

Area Sales Manager
E: e.broekman@bronkhorst.nl
T: +31 (0)6 4853 5145
Verantwoordelijk voor postcodes:
7500 t/m 7999, 8300 t/m 9999

Arjan Bikkel

Area Sales Manager
E: a.bikkel@bronkhorst.nl
T: +31 (0)6 3817 0613
Verantwoordelijk voor postcodes:
6800 t/m 7499, 1300 t/m 1399,
3840 t/m 3899, 8000 t/m 8299

Remco van Nierop

Area Sales Manager
E: r.vannierop@bronkhorst.nl
T: +31 (0)6 4170 4340
Verantwoordelijk voor postcodes:
5000 t/m 6499

 


Jolanda Ruijs

Sales Engineer
E: j.ruijs@bronkhorst.nl

Ronald Gerritsen

Sales Engineer
E: r.gerritsen@bronkhorst.nl
 

Ronald Boot

Sales Engineer
E:  r.boot@bronkhorst.nl


Bas Schinkel

Field Service Engineer
E: b.schinkel@bronkhorst.nl
T: +31 (0)6 2662 4533

Reggy Kooiman

Inside Sales
E: r.kooiman@bronkhorst.nl
 

 

Berry van der Poel

Inside Sales
E: b.vanderpoel@bronkhorst.nl

 


Vera Brokking

Office Manager
E: v.brokking@bronkhorst.nl

Miranda Meijer-van Beijnum

Secretariaat
E: info@bronkhorst.nl

Graziella van Houten-Gagliano

Secretariaat
E: info@bronkhorst.nl


Bronkhorst NEDERLAND

Lunet 10c
3905 NW Veenendaal
Tel. +31 (0)318 55 12 80
info@bronkhorst.nl

           Maatschappelijke verantwoordelijkheid
Copyright © 2021 Bronkhorst. All rights reserved.     Sitemap     Disclaimer     Privacy note